حلقه لغزشی شفت توپر Ingiant DHS034-1-10A برای وسایل نقلیه کنترل از راه دور
شرح مختصر:
جزئیات محصول
برچسب‌های محصول
مشخصات
DHS034-1-10A
پارامترهای اصلی
تعداد مدارها 1 دمای کار «-۴۰℃~+۶۵℃»
جریان نامی 10A رطوبت کاری <70٪
ولتاژ نامی 0~240 ولت متناوب/ولت مستقیم سطح حفاظت IP51
مقاومت عایق ≥500MΩ @500VDC جنس بدنه فولاد ضد زنگ
استحکام عایق ۵۰۰ ولت AC در ۵۰ هرتز، ۶۰ ثانیه، ۲ میلی‌آمپر مواد تماس الکتریکی فلز گرانبها
تغییر مقاومت دینامیکی <10MΩ مشخصات سیم سربی 5A در هر مدار با AF-0.35mm^2، بقیه با AF-0.15mm^2
سرعت چرخش 0 تا 300 دور در دقیقه طول سیم سربی ۲۰۰ میلی‌متر + ۱۵ میلی‌متر
طراحی طرح کلی محصول
توضیحات محصول1
درخواست ثبت شده
توضیحات محصول2
توضیحات محصول3
توضیحات محصول4
مزیت ما
صحنه کارخانه
توضیحات محصول5
توضیحات محصول6
توضیحات محصول7مشخصات
DHS034-1-10A
پارامترهای اصلی
تعداد مدارها ۱ دمای کار "-۴۰℃~+۶۵℃"
جریان نامی 10A رطوبت کاری <70٪
مقاومت عایق ۵۰۰ ولت متناوب در ۵۰ هرتز، ۶۰ ثانیه، ۲ میلی‌آمپر جنس کنتاکت الکتریکی: فلز گرانبها